Tworzymy od podstaw oraz obsługujemy istniejące już kampanie Google AdWords.

Google AdWords to sekcja linków sponsorowanych widoczna na samym szczycie wyników wyszukiwania. Z nami droga na szczyt jest prosta.

Potrzebujesz ekspresowej reklamy swoich produktów bądź usług? Chcesz być zawsze w top 3 wyników? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki? Dzięki AdWords potrafimy zrealizować wszystkie Twoje cele biznesowe. Czym wyróżniają się nasze kampanie na tle konkurencji? Stawiamy na jakość oraz generowanie konwersji. W zależności od biznesu konwersją może być np. wysłanie formularza kontaktowego, sprzedaż produktu itp. Przed rozpoczęciem kampanii robimy dokładny wywiad oraz analizujemy Twoje cele. Przy doborze fraz oraz przedstawianiu oferty zawsze staramy się uchwycić potencjał rynku. Nasze propozycje budżetowe są idealnie przystosowane do realizacji założonych celów marketingowych w danej niszy. Nigdy nie przepalamy budżetu klientów! Masz gwarancję, że każda zainwestowana złotówka będzie wydana zgodnie z jej przeznaczeniem. Podczas trwania kampanii kładziemy ogromny nacisk na jej optymalizację. W TopNow nie ma miejsca na nierentowne kampanie AdWords. Pracujemy tak abyś w każdym miesiącu osiągał coraz to większe zwroty z inwestycji oraz wzrost przychodów.

Zainteresowany?

Darmowa wycena!

Indywidualne podejście do klienta, dedykowane strategie marketingowe oraz ciągłe wsparcie z naszej strony sprawią, że Twój eBiznes stanie na samym szczycie Google, gwarantując Ci masę wyświetleń, a co za tym idzie: klientów.

Zajmujemy się projektowaniem i obsługą kampanii zarówno dla firm usługowych, jaki i e-commerce. Cele kampanii przystosowujemy do Twoich potrzeb. Niezależnie od charakteru branży pomożemy Ci zwiększyć zasięg witryny, zbudować wizerunek lub podnieść sprzedaż.